VarimPivo.cz - Domácí vaření piva, Homebrewing

Fórum pro všechny přátele zlatavého moku a vaření piva.
Právě je sob 25. kvě 2019 3:51:25
Přispět na provoz fóra můžete libovolnou částkou na účet: 1165212014/3030

nebo přes PayPal

https://www.pivovary-braumeister.cz Vasepivo.cz Vyrobtesipivo.cz Mr-sladek.cz SvojePivo.sk Pivonaklic.cz

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Prosím, klikněte pro zobrazení pravidel fóra

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Domácí pivovar ~ 30 l - diskrétní provedení
PříspěvekNapsal: sob 10. lis 2018 22:15:13 

Z časových důvodů prodám svůj pivovar. Vše je plně funkční, uvařeno několik várek, druhý hrnec slouží jako odkládací pro zbytek díla, je izolován a drží dobře teplotu nebo jde dát i na indukci, ale chce to jemně jen udržovat teplotu. Chladič jsem vždy šrouboval rovnou na výstupní ventil z hrnce. I slabší indukce utáhne v pohodě chmelovar, ale chvíli to zabere, než to dojede k varu. Celý komplet je relativně malý a dá se vpoho vařit na kuchyňské lince. Na ohřávání vyslazovací vody jsem používal el. zavařovací hrnec, ale ten si nechávám.

Sestava se skládá z:

Tomgast 35,5 l plus poklice 3700,-
Míchadlo (včetně poklice a nového motoru stěračů) včetně elektronické regulace otáček plus teploměr včetně zdroje 1300

Kvasná nádoba se scezovačkou - 590

NEREZOVÝ HRNEC S POKLICÍ 35X35CM 33 LITRŮ Bergland - 1200
mám k němu ještě děrový plech, chtěl jsem to používat místo plastové scezovačky, stačí dodělat distanc a je to 400

hustoměr 165

Indukce 1900 W - kupoval jsem jetou 500
Profi (celonerez)Indukce Bartscher IK35 3500 W - kupoval jsem jetou 3500 přidám ND (cívka, větráky, ovládací panel)

Deskový chladič 5 kW Indcom a nerez ventil 3/4 na varným hrnci 2000

ventil na druhém hrnci 1/2 plus fitinky chladič asi 500

Možno i ozap mlýnek, je včetně dopravního šneku. 2500

Přidám ocejchovanou vařechu na určování objemu v hrnci, hadice potřebné k chladiči a několik kilo sladu ale, pšenice a plzeň (té je určitě přes 10 kg), nějaké chmely, pivařku (jestli ji najdu), jodizol a třeba ještě něco najdu :-)

Uvedl jsem i ceny, za které jsem pořizoval. Neuvedena práce navaření nerez fitinek, míchadlo a měření digitální měření teploty.

Prodám nejlépe vše najednou, případně možno OZAP a velkou indukci zvlášť. Celé mi to vychází okolo 16.000 bez práce (vaření jsem nechal dělat f., co se tím zabývá), takže bych to nechal za 11700.

Mám na prodej ještě lednici Liebherr, kam se vejde KEG 30l s řízením pomocí externího termostatu, přidal bych za 600.

Taky by se tu našlo 60 vymytých a bez etiket uzavíratelných flašek bernard v přepravkách za cenu záloh

Prodej osobně v Č.B.
SZ nebo 724769čtyři šest jedna.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: Domácí pivovar ~ 30 l - diskrétní provedení
PříspěvekNapsal: pát 04. led 2019 13:08:11 

UP. OZAP prodán. Komplet vše za 9100, bez velké indukce 6800 Kč. Reupload fotek. Možno prodat asi i po částech, ale nic neposílám.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina